Përfundon pjesa e parë, kampionët botëror në avantazh - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Përfundon pjesa e parë, kampionët botëror në avantazh

NULL NULL
09/09/2018

Ka përfunduar pjesa e parë e takimit mes Francës dhe Holandës, me rezultat 1:0 me golin e shënuar nga Kylian Mbappe në minutën e 14 –të.

Kampionët e botës, zhvilluan ndeshje shumë më të mirë se holandezët duke pasur goditje të shumta drejtë portës së Jasper Cillessen, si dhe duke pasur topin në pronësi të tyre.

Tulipanët nuk krijuan edhe shumë raste shënimi dhe janë duke luajtur një ndeshje të zbehtë.