Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Përfundon pa gola pjesa e parë mes Bayernit dhe Parisit, kjo e fundit dominon

NULL NULL
08.03.2023 21:53
Matthijs de Ligt

Ka përfunduar pa gola pjesa e parë mes Bayern Munchen dhe Paris Saint-German, përderisa disa raste ideale në favor të parisienëve karakterizuan këtë pjesë.

Një rast shënimi ishte i sigurtë për të hyrë në portën e ekipit gjerman, por Matthijs de Ligt doli të jetë hero, duke e larguar topin me këmbë, pak para se ta prekte vijën fundore.

Rezultati nga ndeshja e parë është 1-0 në favor të Bayernit. /Klankosova.tv

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.