Përfundon organizimi për Pavarësinë e Kosovës në Beograd, Kamberi: Gjithçka e zakonshme - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Përfundon organizimi për Pavarësinë e Kosovës në Beograd, Kamberi: Gjithçka e zakonshme

NULL NULL
22.02.2023 19:58

Tashmë ka përfunduar organizimi për të shënuar 15-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, organizim ky i cili u zhvillua në Beograd.

Pjesë e tij ishte edhe deputeti shqiptar në Kuvendin e Serbisë, Shaip Kamberi, i cili për Klankosova.tv e konfirmoi përfundimin e këtij organizimi.

Ai gjithashtu për Klankosova.tv bëri të ditur se aty kishte edhe pjesëmarrës nga sektori civil në Beograd dhe se gjithçka kaloi mirë.

“Organizimi ka përfunduar, mirë ishte, pati pjesëmarrës nga sektori civil në Beograd. Ishte gjithçka e zakonshme”, u shpreh Kamberi.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.