Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Përfundon loja me karriga, Blerando zgjedhet sërish kapiten i javës (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 23:36

Ka përfunduar sfida e kapitenit për këtë javë në Big Brother VIP Kosova 2.

Dy banorët që shkuan deri në finale ishin Blerando dhe Vesa.

Ndërsa, banori që për të tretën herë radhazi u zgjodh kapiten i javës ishte Blerando.

Për ta parë momentin se kur Blerando e fiton sfidën përballë Vesës, klikoni në videon më poshtë: 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.