Përfundon intervista disaorëshe e Thaçit nga Specialja, vazhdon nesër

Përfundon intervista disaorëshe e Thaçit nga Specialja, vazhdon nesër

NULL NULL
5 muaj më parë

Ka përfunduar pas disa orësh, intervistimi i Presidentit Hashim Thaçi në Prokurorinë e Specializuar, por sipas tij sot ky proces ishte vetëm sqarim teknik.

Si rezultat, ai konfirmon se intervistimi i tij vazhdon nesër, njofton Klan Kosova.

”Unë sot kam dëgjuar shkëmbimet e teknaliteteve të ndryshme mes avokatit dhe prokurorëve”.

”Ishte çështje sqaruese teknike, e në të njëjtqën kohë edhe ato fillestare të interesimit të Prokurorëve për UÇK-në, kështu që do të vazhdojë nesër”.