Përfundon gara për Shqipërinë në "Eurovision", mblodhi 76 vota - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Përfundon gara për Shqipërinë në “Eurovision”, mblodhi 76 vota

NULL NULL
14.05.2023 00:56
Albina Kelmendi

Për Shqipërinë ka mbaruar gara në “Eurovision 2023” pasi nga publiku ka pranuar vetëm 59 vota.

Shqipëria nga juritë profesionale i pranoi 17 vota, që i bie se në total ajo mblodhi 76 vota, njofton Klankosova.tv

Shqipëria në këtë edicion u përfaqësua nga Albina Kelmendi me familjen e vet me këngën “Duje”.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.