Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Përfundon darka e të nominuarve me nga një porosi prej banorëve (VIDEO)

NULL NULL
08.12.2023 01:18

Ka përfunduar darka e banorëve të nominuar të kësaj jave në Big Brother VIP Kosova – me nga një porosi prej tyre.

Pjesë e darkës ishin të shtatë konkurrentët e nominuar, duke përfshirë: Albën, Bucin, Azemin, Kaderin, Bleron, Besin dhe Blerandos.

Të gjithë të nominuarit i janë përgjigjur pyetjeve të bëra nga vetë ata, veçse në mënyrë anonime.

Pyetjet ishin pikante, duke i vendosur ata shpeshherë në siklet ose jashtë komfort zonës.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:
  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.