Përfaqësuesit e opozitës i sulen Vuçiqit në Kuvendin e Serbisë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Përfaqësuesit e opozitës i sulen Vuçiqit në Kuvendin e Serbisë (VIDEO)

NULL NULL
02.02.2023 14:12

Deputetët e opozitës i janë sulur presidentit serb Aleksandër Vuçiq në Kuvendin e Serbisë.

Siç raporton “Danas” kjo ka ndodhur pas një debati të tensionuar, transmeton Klan Kosova.

Bëhet fjalë se deputetët e të djathtës opozitare janë nisur në drejtim të Vuçiqit dhe ngjarja gati se ka përfunduar në përleshje.

Kujtojmë se Vuçiq sot ka raportuar në Kuvendin e Serbisë në lidhje me propozimin Evropian për normalizimin e marrëdhënieve me Kosovën.

Videon nga ky incident mund ta gjeni në linkun e mëposhtëm:

https://www.rts.rs/page/stories/sr/story/9/politika/5109687/incident-u-skupstini.html?fbclid=IwAR3Lqgiqgct678rQI0nXN7wer9eHWlu2Q1BC-YhX7wLs35QvLJLZkPep8n0

klankosova.tv