Perez: Ronaldo ëshë i papërsëritshëm - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Perez: Ronaldo ëshë i papërsëritshëm

NULL NULL
13/10/2015
Presidenti i klubit nuk ka kursyer lëvdatat për asin portugez.

Florentino Perez ka lavdëruar shumë Cristiano Ronaldon të cilin e ka quajtur lojtar të papërsëritshëm.

Ronaldo sipas tij është lojtar tepër i veçantë pasi asnjëherë nuk ndalet, pavarësisht sukseseve, synon diçka tjetër, më të madhe.

“Cristiano Ronaldo është i vetmi lojtar në histori që ka fituar katër herë Këpucën e Artë”.

“Ai erdhi tek Real Madridi për të fituar të gjitha ato që ka fituar deri tani dhe ato që do t’i fitojë”.

“Ai është i veçantë”.