10:30, 22 Korrik 2019

Fotografi nga Kerala, Indi, ka realizuar një fotosesion interesant, transmeton Klan Kosova.

Ndërsa ai po kërkonte modele me kosto të ulët për t’i fotografuar, gruaja e tij ia sugjeroi manekinet (kukullat).

Kjo ide më pas i pëlqeu atij dhe ja rezultati…

Më poshtë mund t’i shihni fotografitë.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë