VIDEO:Përcjell funeralin e të shoqit me striptiste - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

VIDEO:Përcjell funeralin e të shoqit me striptiste

NULL NULL
18/05/2015

Funeralet janë zakonisht të zymta, dhe të dhimbshme, por jo edhe për një familje në Tajvan.

Të pranishmit në memorialin e një njeriu tajvanez, ishin të tronditur, kur para tyre u paraqiten dy striptize seksi, të cilat kanë ishin paguar nga vetë gruaja e të ndjerit, transmeton TetovaSot.

Gruaja e tij shpjegoi se burri i saj, i cili kishte një jetë të trazuar, gjithmonë ka dashur të shikojë femra lakuriq, kështu që ajo e ndjeu se ishte logjike për të organizuar një shfajqe seksi.

https://www.youtube.com/watch?v=EPgcD7d_pG8

Kështu ajo mendon, se burri i saj me këtë performancë të këtyre vajzave do të shkojë i lumtur në botën tjetër.

Megjithatë, sa do që të jetë e çuditshme, ky “zakon” nuk është aq shumë befasues në Tajvan, pasi kjo praktikë e varrimit është aplikuar që nga vitet tetëdhjeta të shekullit të kaluar, kur kompanitë e varrimit kanë marrë bosët lokalë të krimit, te të cilët në varrim kanë përfshirë edhe striptistet dhe kërcimtaret. / klankosova.tv