Përballen FSK-ja dhe KFOR-i - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Përballen FSK-ja dhe KFOR-i

NULL NULL
20/05/2015

Një ndeshje miqësore në futboll në mes FSK-së dhe KFOR-it do të mbahet sot, në orën 14:00 në Stadiumin e Qytetit në Prishtinë.

Në këtë ndeshje do të do të marrë pjesë edhe komandanti i KFOR-it gjeneralmajori Francesco Paolo Figliuolo, dhe ai i FSK-së,Rrahman Rama të cilët pas përfundimit ndeshjes do të bëjnë shpërndarjen e medaljeve për të dyja ekipet.