"Për ty atdhe" këndohet nga Bruno dhe Vedati (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Për ty atdhe” këndohet nga Bruno dhe Vedati (VIDEO)

NULL NULL
29.01.2023 18:52

Në oborrin e shtëpisë së Big Brother Vip Kosova sot ia kanë nisur këngës Bruno dhe Vedati.

Ata të dy me disa banorë të tjerë e kanë kënduar këngën “Për ty atdhe”.

Për të parë këtë performancë të banorëve shikoni videon më poshtë.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.