Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Për shkak të pronës tenton ta vras

NULL NULL
03.05.2015 14:18

Një person ka gjuajtur me armë zjarri në drejtim të një tjetri pasditen e së shtunës në Pejë, pas një  mosmarrëveshjeje mes tyre për një  kontest pronësor.

Nuk raportohet për të lënduar në këtë incident.

Ndërkaq, lidhur me rastin policia e ka konfiskuar  një armë të llojit  AK-47 dhe një  karikator të zbrazët .

Bëhet e ditur poashtu se i   dyshuari është arrestuar  dhe më pas me  vendim të prokurorit  është dërguar në mbajtje.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.