Për shkak të pritjes së rezultateve nga IKSHPK nesër në një shkollë në Dragash nuk do të mbahet mësim

Për shkak të pritjes së rezultateve nga IKSHPK nesër në një shkollë në Dragash nuk do të mbahet mësim

NULL NULL
1 javë më parë

Nesër nuk do të mbahet mësimi në Shkollën e Mesme të Ulët “Ruzhdi Berisha”, në Dragash.

Kjo për shkak të pritjes së testimeve për COVID-19 nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike.

Lajmi u bë i ditur nga Komuna e Dragashit:

NjoftimPas takimit të task forcës për arsim në Dragash , konsultimit me task forcën e shkollës dhe rekomandimeve të…

Publiée par Komuna e Dragashit sur Dimanche 18 octobre 2020