Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shala jep 180 mijë për olimpistët

NULL NULL
05.05.2015 17:19

Ministria e Kulturës, ka nënshkruar sot një memorandum mirëkuptimi me Komitetin Olimpik të Kosovës.

Kjo ujdi u bë në kuadër të mbështetjes së përgatitjeve të ekipit olimpik kosovar për Olimpiadën Evropiane “Baku 2015”

Me këtë rast, ministri Kujtim Shala ndau fondin prej 180 mijë eurove,  një pjesë e së cilës  i dedikohet olimpistëve kosovarë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.