Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Për nder të 8 Marsit, Prince Caffe surprizon banorët (VIDEO)

NULL NULL
06.03.2023 18:25

Prince Caffe edhe këtë herë i ka befasuar banorët e Big Brother Vip Kosova.

Në nder të festës së gruas, 8 Marsit, Prince Caffe mendoi për pjesëtarët e shtëpisë më të madhe në vend.

Brendi më i madh i kafesë në vend u ka sjellë sot kartolina të personalizuara nysave të BBVK-ës, në të cilat ata kishin për të shkruar vargje dhe për t’ia kushtuar kujtdo që dëshirojnë.

Ata kishin për të shkruar të dhënat e personave dhe adresën se ku do të dërgoheshin kartolinat për nder të 8 Marsit.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.