Për më pak stres - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Për më pak stres

NULL NULL
14/06/2015

Ato janë super ushqime të një klase të veçantë që ju bëjnë të ndiheni më të qetë.

Shtimi apo kombinimi i këtyre ushqimeve rrit shijen e asaj që ju e provoni.

Më poshtë do të keni disa nga ushqimet që ju ndihmojnë të ndiheni më të qetë dhe me më pak stres, transmeton Klan Kosova.

Aloe Vera

Vaj luledielli

Ushqime të përgatitura me vaj kokosi

Mjalti

Avokado

Dredhëza

Qershitë

Jogurte të frutave të ndryshme

klankosova.tv