Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Për dukjen e banorëve u përkujdes “Studio Diva” ndërsa për veshjet “House Of Dianna” (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 21:25

Banorët e Big Brother VIP Kosova 2 në ‘Prime’ janë duke u dukur për mrekulli.

Për veshjet e tyre të jashtëzakonshme është përkujdesur “House Of Dianna”.

Ndërkaq për grimin dhe flokët janë kujdesur “Studio Diva”./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.