Për ditëlindjen e Harryt, Meghan poston një fotografi të re të djalit të tyre

Për ditëlindjen e Harryt, Meghan poston një fotografi të re të djalit të tyre

1 vit më parë

Të dielën Princi Harry mbushi 35 vjeç. Dhe, siç bëjnë shumë bashkëshorte edhe Dukesa e Sussex postoi një fotografi të mbushur me shumë kujtime në Instagram.

Ajo postoi momentet më të veçantë të tij që nga mbajtja në krahë të së ëmës së tij, Dianës, njofton Klan Kosova.
Meghan krahas fotos ndër të tjerash shkroi:

“Ju jeni burri më i mirë dhe babai më i mrekullueshëm për djalin tonë. Ne ju duam. Ditëlindje sa më të lumtur”.

Por ajo që mori vëmendjen në këtë postim ishte fotografia e re e publikuar e djalit të tyre, Archie Mountbatten Windsor.