Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Për dekorimin e shtëpisë së BBVK u përkujdesë “Fatosi Store” (VIDEO)

NULL NULL
09.12.2023 00:09

Për dekorimin e oborrit është përkujdesur “Fatos Shop” apo “Bizhuteria Fatosi”.

“Fatos Store”, gjendet në autostradën Prishtinë-Ferizaj, në kilometrin e tretë – vendi i duhur për shumë gjëra, dhe natyrisht për të dekoruar shtëpinë dhe bredhin për festat e fundvitit.

Kuptoni më tepër detaje, përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.