Për çka po dyshon Melisa në Julianën? (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Për çka po dyshon Melisa në Julianën? (VIDEO)

NULL NULL
26.02.2023 12:52

Melisa dhe Mbresa kanë diskutuar për disa deklarata të Julianës lidhur me banorët e shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Melisa i ka thënë Mbresës se tashmë më në fjalët e Julianës ka dyshime.

“Kjo më nuk është grackë, më shtynë të dyshoj në të, thotë do të dërgojë në finale, do të dërgojë në finale”, ka thënë Melisa.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.