Për çka i mbeti hatri Melisës me Vedatin? (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Për çka i mbeti hatri Melisës me Vedatin? (VIDEO)

NULL NULL
24.02.2023 08:58
Melisa Lleshi, Vedat Bajrami

Melisës i ka ngelur hatri pak me Vedatin për një fjali.

Në një diskutim me humoristin, artistja i shpjegoi atij se shumë gjëra që mbase mund të ketë mësuar nga prindërit nuk i mban në mend për shkak të një bllokimi që ka pasur. Fjala ishte për përgjigjet në pyetjet në Ditën e Pavarësisë së Kosovës.

“Të kam thënë që je e zgjuar”, i tha Vedati asaj.

Ndiqni videon e mëposhtme për të kuptuar më shumë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.