Për çfarë zihet Milot Rashica me gruan e tij? (VIDEO)

Për çfarë zihet Milot Rashica me gruan e tij? (VIDEO)

NULL NULL
4 muaj më parë

Milot Rashica ka treguar se për çfarë zihet me gruan e tij Belkiz Kera.

Në një intervistë në emisionin Nd’rrimi i Natës në Klan Kosova, futbollisti i njohur ka folur për jetën e tij private ndër të tjerash tregoi disa arsye të grindjeve me bashkëshorten.

Përveç këtyre, Rashica foli edhe për futbollin dhe planet e tij. Të gjitha i kuptoni në videon e mëposhtme, njofton Klan Kosova.