Për çfarë “gënjeu” Ben Affleck? (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Për çfarë “gënjeu” Ben Affleck? (FOTO)

NULL NULL
19/03/2018

Ben Affleck shfaqi për herë të parë tatuazhin e tij të madh që e ka mbrapa në shpinë, dy vjet pasi tha për të se është ‘i rremë’, transmeton Klan Kosova.

Affleck u fotografua për herë të parë me tatu në dhjetor të vitit 2015. Në atë kohë, një burim tha për E! News së tatuazhi ishte i vërtetë, por aktori doli disa muaj më vonë duke thënë se është ‘i rremë’ dhe se ishte vetëm për një film.

Por, aktori ditë më parë u fotografua në një plazh në Hawaii, duke konfirmuar se tatuazhi në fakt është i përhershëm.

Ben Affleck, back tattoo, Hawaii