Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Penaltitë përcaktojnë fituesin e Evropa Ligës

NULL NULL
31.05.2023 23:51
sevilla roma europa league

Dy skuadrat finaliste të edicionit të sivjetmë të Evropa Ligës, Sevilla dhe Roma, nuk arritën që të ndryshojnë shifrat as në vazhdime.

Për pasojë, fituesi i kupës së sivjetme të Europa League do të përcaktohet nga pika e bardhë.

Sevilla dhe Roma po luajnë sot në “Puskas Arena” në Budapest të Hungarisë, për finalen e Europa League. /Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.