Pëlqimi Blasta – Melisa, temë diskutimi në mes të dy protagonistëve dhe Mbresës (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pëlqimi Blasta – Melisa, temë diskutimi në mes të dy protagonistëve dhe Mbresës (VIDEO)

NULL NULL
23.02.2023 11:49

Blasta, Melisa dhe Mbresa kanë diskutuar gjatë në banjo.

Ndonëse Mbresa ka thënë se nuk dëshiron të përzihet në “marrëdhënien” Melisa dhe Blasta, ajo pa dashje është përfshirë sërish në një muhabet.

Ndiqni videon e mëposhtme për të kuptuar çka u tha mes këtyre tre banorëve.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.