16:55, 2 Dhjetor 2019

Mesfushori Lorenzo Pellegrini është në shënjestrën e dy skuadrave të mëdha italiane.

Sipas Tuttosport, Juventus dhe Inter Milan janë të interesuara që t’i sigurojnë shërbimet e futbollistit 23 vjeçar, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Futbollisti në fjalë mund të largohet nga Roma gjatë muajit janar me një klaukozë lirimi prej 30 milionë eurosh.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë