10:23, 12 Shtator 2019

Në Pejë më 9 shtator një person ka raportuar në polici se disa të panjohur kishin depërtuar brenda në objektin e xhamisë dhe kanë vjedhur zërimin: tre mikrofona dhe një mikset.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore dhe janë duke e hetuar rastin, njofton Klan Kosova.

Konkurs Pune

Lexo më shumë