Pejë: Sapo vëren policinë, i dyshuari e hedh në tokë qesen me substancë narkotike - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pejë: Sapo vëren policinë, i dyshuari e hedh në tokë qesen me substancë narkotike

NULL NULL
10.05.2023 11:10
qese me substance narkotike

Pasditen e së martës në rrugën “Ker Sadrija” në Pejë është arrestuar një person i dyshuar pasi raportohet që sapo ka vërejtur zyrtarët policorë, e ka hedhur në tokë një qese të vogël me substancë të dyshuar narkotike, e cila më pas është sekuestruar.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, i cili ka rekomanduar që pas intervistimit i dyshuari të lirohet dhe rasti të vazhdojë në procedurë të rregullt.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.