Pejë, policia kërkon bashkëpunimin e qytetarëve për arrestimin e një personi - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pejë, policia kërkon bashkëpunimin e qytetarëve për arrestimin e një personi

NULL NULL
19/08/2022

Policia e Pejës është duke e kërkuar bashkëpunimin e qytetarëve për arrestimin e Besnik Lajqit.

Personi në fjalë është i kërkuar për veprat penale “Fajde” dhe “Detyrim”, njofton Klan Kosova.

klankosova.tv