Pejë: Në gjendje të dehur djali sulmon fizikisht babanë e tij - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pejë: Në gjendje të dehur djali sulmon fizikisht babanë e tij

NULL NULL
29/11/2021

Një burrë në Pejë ka raportuar në polici se djali i tij në gjendje të dehur e ka sulmuar atë fizikisht, si dhe ka thyer disa gjëra në shtëpi.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së dielës, sipas policisë, përcjell Klankosova.tv.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.