10:19, 26 Maj 2019

Një person është lënduar sot pas mesnate si pasojë e një aksidenti në mes veturës dhe motoçikletës.

Këtë për klankosova.tv e konfirmoi Driton Rugova zëdhënës në Drejtorinë Rajonale të Policisë në Pejë.

Ai tha se personi që ka marrë lëndime trupore është motoçiklisti, njofton Klan Kosova.

“Një aksident trafiku ka ndodhur në qytetin e Pejës,  mbrëmë në ora 00:08 mes një veture dhe një motoçiklete”.

“ Si pasojë e këtij aksidenti, vozitësi i motoçikletës ka pësuar lëndime trupore. I njëjti është dërguar në Spitalin Rajonal të Pejës. Ai është jashtë rrezikut për jetë”, ka thënë Rugova për klankosova.tv.

Konkurs Pune

Lexo më shumë