Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pejë: Kapen në flagrancë disa persona për marrje me prostitucion

NULL NULL
17.03.2023 10:11
POLICIA E KOSOVES
POLICIA E KOSOVES

Policia në Pejë ka arrestuar katër persona të dyshuar, meshkuj, pasi raportohet se janë kapur në flagrancë për marrje me prostitucion.

Bëhet e ditur se me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.