12:06, 17 Prill 2018

Në rrugën e UÇK-së në Pejë është goditur një këmbësor nga një veturë në lëvizje.

Sipas policisë, deri te ky aksident erdhi nga pakujdesia e ngasësit, duke i shkaktuar viktimës lëndime trupore.

Personi I lënduar më pas është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit u dërgua në mbajtje.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë