Pejë, gjenden disa eshtra dyshohen se janë të njeriut - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pejë, gjenden disa eshtra dyshohen se janë të njeriut

NULL NULL
19/04/2020

Në Pejë, më 17 prill janë gjetur disa ështra që dyshohen se janë të njeriut, njofton Klan Kosova.

Një person raportoi në polici se kishtë hasur në një batanije ku në të kishte disa eshtra të cilët dyshohet të jenë të njeriut.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore si dhe është njoftuar ekipi i patologëve dhe pritet të dalin në vendin e ngjarjes për tu marrë me rast.