Peja, Trepçës: A po vini? Jo s’po vijmë, ani se vijmë na, jaran - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Peja, Trepçës: A po vini? Jo s’po vijmë, ani se vijmë na, jaran

NULL NULL
02.05.2023 19:37

KB Peja ka reaguar pasi Federata e Basketbollit e Kosovës dha vendimin final se ndeshja e parë e serisë finale do të zhvillohet në palestrën “Minatori”.

“A po vini ? Jo valla, s’po vijmë. Ani se vijmë na, jaran”, ka shkruar Peja duke i hedhur kunja Trepçës.

Ndryshe, tema se ku do të luhet finalja e parë u bë bujë gjatë dy ditëve të fundit, duke u ndryshuar lokacioni disa herë, derisa doli FBK-ja me vendim zyrtar se ky takim do të luhet nesër me fillim nga ora 20:00.

Këto dy ekipe do të ndeshen për herë të parë në finale pas 23 vjetëve. /Klankosova.tv.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.