Peja synon sot trofeun e Ligës Ballkanike - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Peja synon sot trofeun e Ligës Ballkanike

NULL NULL
30.04.2023 08:46

Peja sot do të përballet me Hapoel Ber Sheeva/Dimona në kuadër të finales së Ligës Ballkanike.

Verdhezinjtë në ndeshjen gjysmëfinale e mposhtën BC Beroe me shifrat 124:82 (35:20, 34:20, 40:16, 15:26).

Hapoel Ber Sheeva në gjysmëfinale e eliminoi KK Milenijum.

Finalja do të luhet duke filluar nga ora 18:15. /Klankosova.tv.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS