PDK thotë se do që të luftohet pandemia, por edhe të mbrohen parimet e demokracisë (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

PDK thotë se do që të luftohet pandemia, por edhe të mbrohen parimet e demokracisë (VIDEO)

NULL NULL
17/04/2020

Një vendim tjetër i Albin Kurtit dhe Qeverisë së tij kundër pandemisë Covid -19 do të shqyrtohet sërish nga Gjykata Kushtetuese.

Kësaj radhe u ankua Partia Demokratike e Kosovës bashkë me disa deputetë tjerë opozitarë, njofton Klan Kosova.

Kronikë nga Rina Mujku