20:19, 23 Gusht 2019

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli dhe ministri në largim Kujtim Gashi sot kanë shkarkuar Komisionin Përzgjedhës për Drejtorin e Muzeut të Kosovës.

Ky komision nuk ka garantuar proces transparent dhe tërë procesin e deritashëm të përzgjedhjes e ka anuluar, njofton Klan Kosova.

Kronikë nga Flamur Gajtani.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë