20:20, 23 Shkurt 2020

Partia më e madhe opozitare doli sot para medieve me kritika ndaj Qeverisë Kurti.

Zyrtarë të PDK-së e akuzuan ekzekutivin duke thënë se nuk ka program qeverisës dhe e akuzuan për shkarkimet që sipas tyre, janë joligjore.

Kronikë e përgatitur nga gazetari Drin Demiri.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë