Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

PDK pritet të marrë pjesë në takimin e ftuar nga Kurti

NULL NULL
20.04.2020 09:59

Partia Demokratike e Kosovës pritet të marrë pjesë në takimin e ftuar sot nga kryeministri në detyrë, Albin Kurti, për të diskutuar për gjendjen me pandeminë e koronavirusit.

Klan Kosova merr vesh se PDK-ja do t’i përgjigjet ftesës së Kurtit,  ndërsa në emër të këtij subjekti politik në këtë takim do të merr pjesë nënkryetari i Kuvendit, Memli Krasniqi.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.