PDK kritikon Hotin për shkarkimet (VIDEO)

PDK kritikon Hotin për shkarkimet (VIDEO)

NULL NULL
3 ditë më parë

Kundër shkarkimit të krerëve të Administratës Tatimore, Policisë dhe Doganës, u shpreh sot edhe Partia Demokratike e Kosovës.

Sipas këtij subjekti politik, këto ishin vendime të pastra partiake të Qeverisë Hoti.

Kronikë e përgatitur nga gazetari Haris Ademi.

klankosova.tv