Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

PD kërkon shkarkimin e kryeparlamentares Nikolla

NULL NULL
31.01.2023 19:21

Grupi Parlamentar i Partisë Demokratike ka dorëzuar zyrtarisht ne Kuvend shkresën të shoqëruar me 28 firma për nisjen e procedurës së shkarkimit të Lindita Nikollës.Sipas ligjit, shkresa i drejtohet Këshillit të Legjislacionit në Kuvend. PD e Alibeajt nuk i ka bërë me dije zyrtarisht emrat e 28 deputetëve që kanë firmosur kërkesën, shkruan abcneës.al, përcjell Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.