10:25, 14 Qershor 2018

Duket se Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump si dhe udhëheqësi i Koresë së Veriut Kim Jong-un, do të nisin një muaj mjalti…!

E gjithë kjo pasi në një fotografi të publikuar në facebook nga publicisti australian, Karry McGlynn shihen të dy liderët Trump dhe Jong –un të martuar, njofton Klan Kosova.

Jong-un sipas imazhit gjendet në rolin e nuses pasi shihet të ketë të veshur një vello të bardhë, ndërsa Trump duke e përqafuar atë në cilësinë e dhëndërrit.

Të dy janë përshkruar si çifti më i përfolur ndonjëherë!

Imazhi me foton finale të martesës është transmetuar për opinionin e relizuar me fotoshop, numër nga revista VOGUE që është zëvendësuar për pak shaka me atë të dikurshmen të momentit të dasmës së Kim Kardashian me reperin Kanye West, njofton Klan Kosova.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë