Pas shorit të Kupës, flasin protagonistët - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pas shorit të Kupës, flasin protagonistët

NULL NULL
28.02.2023 19:42

Pas hedhjes së shortit të ndeshjeve çerekfinale të Kupës së Kosovës në futboll, kanë folur protagonistët kryesor të kësaj faze.

Nderim Nexhipi nga FC Ballkani, Kushtrim Sopa nga FC Prishtina dhe Drilon Sylejmani nga SC Gjilani kanë dhënë përshtypjet e tyre në lidhje me përballjet që do t’i zhvillojnë në kuadër të Kupës.

Katër ndeshjet çerekfinale zhvillohen më 15 mars dhe transmetohen në Artmotion.