Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pas rrëfimit të mbrëmshëm, Xhuli i jep mbështetjen e plotë Melisës e s’mungojnë as lotët (VIDEO)

NULL NULL
21.02.2023 22:15

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Xhuli dhe Melisa kanë diskutuar rrëfimin e mbrëmshëm të kësaj të fundit, ndërsa ka zbuluar se “kur ishte pesë vjeçe ka qenë viktimë e ngacmimit seksual”.

Historia e Melisës duket ta ketë prekur Xhulin shumë, ndërsa është parë edhe duke qarë e nuk mungoi as mbështetja.

“Ato duhet me e kuptua që e kanë bërë të pamundurën për fëmijën e vet, nuk e kanë ditur këtë gjë, jeta vazhdon dhe nuk mund të gjykohen ato për veten. Ajo është nënë, ajo gjithmonë do ta gjykojë veten pse s’ka qenë aty”, ka thënë Xhuli pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.