20:00, 14 Prill 2019

Michelle Obama është parë duke dalë nga restoranti Scott, me një grup agjentësh, të shtunën në mbrëmje në Londër, Angli, transmeton Klan Kosova.

Ish-Zonja e parë e shtetit amerikan, ishte e veshur me të zeza.

Në fillim të kësaj jave, Michelle ishte në Norvegji për turneun e librit të saj “Becoming”.

Pas Londrës, Mixhelle do të shkojë në Paris dhe Amsterdam.

Konkurs Pune

Lexo më shumë