10:30, 12 Shtator 2019

Shawn Mendes dhe Camila Cabello po bëjnë shaka me fotografitë e tyre duke u puthur.

Të dy artistët, postuan një video në Instagram për të gjithë ata që thanë se ata puthen si peshqit, transmeton Klan Kosova.

“Ne pamë në Twitter se keni thënë se ne puthemi çuditshëm dhe si peshqit”, tha Shawn.

“Kështu që ne do ju tregojmë se si puthemi në të vërtetë”, ka thënë më tej këngëtari.

Më poshtë videoja.

Konkurs Pune

Lexo më shumë