15:58, 3 Janar 2020

Basketbollisti Dardan Berisha ka bërë të ditur se nga sot do të jetë lojtar në klubin e vendlindjes së tij, KB Peja.

Përmes një shkrimi në Facebook, ai ka falënderuar KB Prishtinën për përkrahjen e vazhdueshme që i ka dhënë, njofton Klan Kosova.

“Prishtinë, faleminderit për përkrahjen e vazhdueshme. Falendëroj Klubin e Prishtinës dhe tifozët e saj Plisat për këto vite gjatë të cilave shënuam histori në gara Europiane”.

“Suksese të gjithë Klubeve të basketbollit në Kosovë. Qofshim shembulli më i mirë për të gjithë vendet në Rajon”.

“Fansa, ju faleminderit që gjithmonë jeni lojtari ynë i gjashtë”.

Për t’u informuar më shumë rreth kësaj ngjarje, klikoni në linkun e mëposhtëm.

Dardan Berisha kthehet te KB Peja

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë